Párty stany Ostrava

Pronájem párty stanů Ostrava

Party stan v Ostravě mužete mít již od 100.-Kč/m2.

Naše profesionální párty stany nabízíme i v Ostravě a okolí.Pravidelně zde instalujeme několik desítek akcí za skvělé ceny.Neváhejte nás kontaktovat a přesvědčte se o naší ceně.

Velkostany k pronájmu

Pronájem a půjčovna party stanu Ostrava

Chystáte firemní či soukromou párty?Již se nemusíte strachovat jaké bude počasí.Nabízíme profesionální zastřešení.Ohrana jak před deštěm tak před sluncem. 

Pronájem párty stanu Ostrava

Díky bezkonkurenční ceně pravidelně instalujeme naše profesionální párty stany do Ostravy a okolí.

Pronájem a půjčovna párty stanů Ostrava.

Venkovní párty již nebude problémem

Hledáte společnost, která by se postarala o zastřešení vašich venkovních akcí? Je jedno, jestli pořádáte nějakou soukromou anebo firemní párty, vždy vám přijdou vhod párty stany Ostrava, které jsou pro venkovní akce naprosto ideální.

Dodávkou a instalací párty stanů se zabýváme již dlouho, máme v této oblasti skvěle zkušenosti. Vám, našim klientům, nabízíme:

- Párty stany k pronájmu po celé České republice

- Bezkonkurenční ceny - již od 100 Kč za metr čtvereční

- Nezávazná kalkulace

Naše půjčovna párty stanů vám přijde vhod tehdy, když budete pořádat venkovní narozeninovou oslavu, firemní večírek, nějakou kulturní akci, raut anebo zkrátka soukromou párty pro vás a vaše přátele. Pokud tedy chcete zajistit opravdu spolehlivé a hlavně kvalitní zastřešení venkovních akcí, tak se na nás neváhejte obrátit, budete zajisté nadšení. Celá akce totiž proběhne zcela bez problému a všichni hosté budou spokojeni.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.