Ceník párty stanů k pronájmu

Vyberte si z nabídky našich služeb. Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, či připomínkou. Tato stránka slouží jako rozcestník pro námi nabízené proukty či služby.

Nabízíme také možnost spolupráce za velmi zajímavé ceny! Půjčujete si párty stany pravidelně? Spojte se s námi a získejte bezkonkurenční ceny za m2 na které jiné firmy nereagují.

V ceně pronájmu párty stanů je odborná montáž, demontáž.

Neváhejte nás kontaktovat a přesvědčte se o naších bezkonkurenčních cenách , které nabízíme.

  • Párty stany - nabízíme od 100.- Kč / m2
  • Zvládneme dodat párty stany do 24h
  • Cena pronájmu párty stanu je na 1-4dny.

Dále pouze individuálně ,záleží na rozsahu akce.....

  • Podlaha - od 90.-Kč/m2
  • Koberec - dle vzorníku od 60.-Kč/m2
  • Pivní sety ( 1x stůl,2x lavice ) - 190.-Kč
  • Doprava - budeme se vždy snažit vycházet Vám vstříc při ceně dopravy opět záleží na rozsahu akce.

Informace k objednávce

Párty stany

Pronájem párty stanů realizujeme nejen na Moravě,ale i ve městech jako je Ostrava, Zlín, Olomouc, Opava, Přerov, Hodonín, Znojmo. Naše párty stany instalujeme i do vzdálenějších měst jako je Hradec Králové, Liberec, Praha, České Budějovice. Prostě všude kde si naši zákazníci žádají naše služby.

Pronájem party stanu - jaký rozměr párty stanu vybrat?

Měli by jste znát cca počet osob, které stan budou využívat počítá se na 1m2 plochy párty stanu 1 osoba. Např. stan 10x20m -( 200 m2 ) = cca 200 os. záleží na vybavení párty stanu.

Také Vám doporučíme počet pivních setů do vybraného párty stanu. Pro pohodlné usazení počítám 6-8 osob na jednom pivním setu neboli párty setu Rádi Vám pomůžeme s výběrem párty stanu. Neváhejte se nás na cokoliv zeptat.

Platební podmínky

Při závazné objednávce párty stanu je stan na vaši akci rezervován u nových klientů preferujeme platbu formou zálohy nejpozději 14dní před akcí. Nebo platbu v hotovosti po předání párty stanů.

Stálým klientům nabízíme různé slevy a platba záleží na vzájemné domluvě.

Cenová kalkulace

Pro nezávaznou cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat. Na našem webu naleznete několik poptávkových formulářů, chat nebo emailem na který Vám odpovíme max.do 12h.

Neváhejte nás kontaktovat i telefonicky.

Při dlouhodobé spolupráci nabízíme pronájem párty stanů za velmi zajímavé ceny.