Ceník párty stanů a vybavení

Párty stany k pronájmu nabízíme již od 100.-Kč/m2. Záleží na rozsahu a velikosti dané akce. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Např. nejoblíbenější poptávaný rozměr párty stanu je velikost 10x20m (200m). Cena tohoto stanu je 20.000.-Kč včetně montáže, demontáže zdarma.

Opláštění našich profesionálních párty stanů máme vždy pečlivě čištěno a v perfektním stavu. 

Naše stany jsou naše vlastní. Nabízíme přes 1.700 m2 zastřešení v prvotřídní kvalitě.

Baldachýnová výzdoba 

Látkové zastínění konstrukce stanu.

V případě, že máte zájem o svatební velkostan a chcete si prostor zútulnit tak jistě oceníte naše baldachýny. Nebo- li baldachýnovou výzdobu. Jedná se o luxusní zastínění stropní konstrukce stanu. 

Cena baldachýnové výzdoby - od 80.-Kč/2 párty stanu.

Nejčastěji se výzdoba používá na svatebních akcích nebo VIP akcích. Baldachýnovou výzdobu instalujeme  pouze do našich párty stanů.


Podlaha

Palubková podlaha na dvojitém roštu.

Samozřejmostí naší nabídky je i palubková podlaha, která se používá v případě nerovnosti terénu. Jestli chcete zaujmout tak Vám doporučuji využít naší kompletní nabídku včetně párty stanu, baldachýnové výzdoby a podlahy. Efekt je opravdu jako z pohádky. Cena se pak samozřejmě upravuje a je vše nabízeno jako výhodný balíček. KOMPLET ! 

Cena pouze podlahy do stanu již od -   100.-Kč/m2.


Pivní sety

Dále Vám rádi nabídneme usazení hostu v podobě párty setů. Tento typ usazení je velice populární z důvodu úspory místa. Na 1 kus pivního setu  pohodlně usadíte 6 hostů.

 Cena 1x stůl, 2x lavice - 200.-Kč.

Dovoz pivních setů je samozřejmostí. V tuto chvíli máme k dispozici 50x  kompletních sad( 100x lavice, 50x stůl). 


Topné lampy

V případě lehkého večerního ochlazení si od nás můžete pronajmout  i topné lampy na PB láhev. Teplo je krásně udržitelné a na lehčí zimu je toto topidlo ideální. V případě větší zimy instalujeme naftové agregáty.

Cena topidla včetně PB láhve - od 1.200.-Kč včetně instalace

Svatební nábytek k pronájmuCeny se odvíjí od počtu kusů a velikosti objednávky.  Vždy se budeme snažit Vám nabídnout nejlepší cenu.

Ceník párty stanů k pronájmu

Vyberte si z nabídky našich služeb. Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, či připomínkou. Tato stránka slouží jako rozcestník pro námi nabízené produkty či služby..

V ceně pronájmu párty stanů je odborná montáž, demontáž.

Neváhejte nás kontaktovat a přesvědčte se o naších bezkonkurenčních cenách.

  • Párty stany - nabízíme od 100.- Kč / m2
  • Zvládneme dodat párty stany do 24h
  • Cena pronájmu párty stanu je na 1-4dny.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. 

  • Doprava - budeme se  snažit vycházet Vám vstříc při ceně dopravy. Opět záleží na rozsahu akce.

Informace k objednávce

Párty stany

Pronájem párty stanů realizujeme nejen na Moravě, ale i ve městech jako je Ostrava, Zlín, Olomouc, Opava, Přerov, Hodonín, Znojmo. Naše párty stany instalujeme i do vzdálenějších měst jako je Hradec Králové, Liberec, Praha, České Budějovice. Prostě všude kde si naši zákazníci žádají naše služby.

Pronájem party stanu - jaký rozměr párty stanu vybrat?

Měli by jste znát cca počet osob, které stan budou využívat počítá se na 1m2 plochy párty stanu 1 osoba. Např. stan 10x20m -( 200 m2 ) = cca 200 os. záleží na vybavení stanu. Tento oblíbený rozměr nabízíme již za 20.000.-Kč včetně montáže, demontáže.

Do vybraného party stanu Vám doporučíme ideální počet pivních setů. Pro pohodlné usazení je možné usadit 6-8 osob na jednom pivním set. Rádi Vám pomůžeme s výběrem velkostanu, podlahy, baldachýnové výzdoby a všeho co bude potřeba pro dokonalou akci. 

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv.

Platební podmínky

Při závazné objednávce je potřeba odeslat fakturační údaje. U nových klientů preferujeme platbu formou zálohy nejpozději 14dní před akcí. 

Stálým klientům nabízíme různé slevy a platba záleží na vzájemné domluvě.

Cenová kalkulace

Pro nezávaznou cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat. Na našem webu naleznete několik poptávkových formulářů, chat nebo email na který Vám odpovíme téměř ihned.

Neváhejte nás kontaktovat i telefonicky.

Při dlouhodobé spolupráci nabízíme pronájem párty stanů za velmi zajímavé ceny.