Pronájem párty stanů Ostrava 


V základní cenové nabídce je montáž, demontáž a následné čistění opláštění. Základní šíře velkostanu je 10m na který se napojují další moduly po 5m. Tímto modulárním systémem můžete docílit různých rozměrů a délek (10x5m, 10x10m 10x15m, 10x20m, 10x25m atd.  


Párty stany k pronájmu  Ostrava

Díky bezkonkurenční ceně pravidelně instalujeme naše profesionální párty stany do Ostravy a okolí.

Pronájem a půjčovna párty stanů Ostrava.

Venkovní párty již nebude problém

Hledáte společnost, která by se postarala o zastřešení vašich venkovních akcí? Je jedno, jestli pořádáte nějakou soukromou anebo firemní párty, vždy vám přijdou vhod párty stany Ostrava, které jsou pro venkovní akce naprosto ideální.

Dodávkou a instalací párty stanů se zabýváme již dlouho, máme v této oblasti skvěle zkušenosti. Vám, našim klientům, nabízíme:

- Párty stany k pronájmu po celé České republice

- Bezkonkurenční ceny - již od 100 Kč za metr čtvereční

- Nezávazná kalkulace

Naše půjčovna párty stanů vám přijde vhod tehdy, když budete pořádat venkovní narozeninovou oslavu, firemní večírek, nějakou kulturní akci, raut anebo zkrátka soukromou párty pro vás a vaše přátele.

 Pokud tedy chcete zajistit opravdu spolehlivé a hlavně kvalitní zastřešení venkovních akcí, tak se na nás neváhejte obrátit, budete zajisté nadšení. Celá akce totiž proběhne zcela bez problému a všichni hosté budou spokojeni a to i díky tomu, že jste využili párty stany k pronájmu.

Nezávazná poptávka pronájmu

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.