Svatební párty stan k pronájmu

Připravujete svatební den, na který se nemá zapomenout? Nejen dokonalý obřad, ale i prostor na oslavu a nejlépe venku? Počasí zajistí svatební párty stany. Obraťte se na nás. Nabízíme Vám svatební párty stany k pronájmu

Svatba pod širým nebem za každého počasí

Konečně přichází den, o kterém již odmalinka sní každá mladá dívka, žena. Bílé šaty s krajkou, dlouhý závoj a po boku princ na bílém koni. Den, kdy se dívčí oslovení slečna změní na titul paní. K tomu patří i pečlivé přípravy od oblečení, až po občerstvení a zajištění prostorů, ve kterých se sejdou všichni pozvaní a zúčastnění.

Právě v takové chvíle má být všechno dokonalé a ničím nerušené. Je známo z romantických filmů, že většina svatebních obřadů a oslav se koná venku. V překrásných zahradách a parcích, které jsou plné zeleně a rozkvetlých květin. Tyto momenty se však již přenesly i do reality a svatební oslavy včetně obřadu se rády konají právě pod modrou oblohou.

I když novomanželům štěstí a láska přeje, tak počasí jejich touhy nemusí brát vážně. Představa o překrásném dnu pod širým nebem se tak může díky dešti a větru rozplynout a hledat náhradní řešení může být pozdě.Proto si včas rezervujte kvalitní a levný pronájem party stanu.Postaráme se o ideální rozměr pro vaše hosty .Pro naše nejnáročnější klienty zajišťujeme kompletní svatební párty stany včetně baldachýnové výzdoby nebo-li nebes .Cely dojem párty stanu je tak luxusní a zanechává dojem pohádkového prostředí.

Avšak připraveným štěstí přeje v každém počasí. Jak se to dá zařídit?

Nelze poručit dešti a větru, ale v tomto případě ano. Svatební den si nemůžete nechat pokazit. Proto je dobré počítat s každým počasím a nemusíte mít další náhradní plány. Stačí mít připravené svatební stany. Jejich účelem je zajistit střechu nad hlavou hostům, ať už svítí sluníčko nebo prší jako z konve. Venku se mohou klidně i čerti ženit, vaše oslava bude probíhat v příjemné atmosféře, v suchu a tak, jak jste si naplánovali.

Díky tomuto řešení nepřijdete o vysněný svatební den v souznění krásné okolní přírody, kdy vám budou zpívat svatební pochod ptáčkové a slavit nebudete muset v nějaké provizorní hospodě, ale v zahradě, která odpovídá vašim dávným snům. Budete se cítit jako v pohádce.

Nakonec vám bude třeba pršet štěstí a rádi si zatančíte mezi kapkami deště. Vždy se však budete mít kam schovat.