Informace o párty stanech

Nabízíme k pronájmu párty stany o rozměru šířky 10m. Konstrukce našich stanů je klasický modulový systém. Základní modul je párty stan 10x5 m (50m2) na který se napojují další stanová pole vždy po 5 m až do požadované délky, která je téměř neomezená. Jedná se o profesionální párty stany se sedlovou střechou z duralového čtyřdrážkového profilu 130/70 mm. Profil spojka, okap, čelo  je 60x60x2,8mm. Tyto parametry zajistí odolnost a stabilitu párty stanu. Do každého stanu instalujeme také zavětrovací tyče, které jsou hlavním bodem pro stabilitu stanu. Další zabezpečovací bod jsou střešní ocelová lana, která podporují také stabilitu a odolnost proti většímu náporu větru.

Ukotvené párty stanů se provádí pomocí tzv. kotevního hřebu přes patku (ocelová součástka spojující nohu a zem) do země.  Kotvení se řeší podle podkladu stanu. V případě betonových pásů se párty stan ukotví pomocí ocelových hmoždinek navrtáním do země. Jestli není možnost zásahu do podkladu tak stan upevňujeme k vlastním betonovým pásům, které jsou přichyceny kurtou k patce stanu.

Středová výška párty stanu je 4,3m boční podjezdová výška je 2,3m spojovací prvky do profilů párty stanu jsou ocelové tím zaručujeme bezpečnost stanů.

Montáže párty stanů si vždy zajišťujeme v naší režii jsme profesionálně proškolení. Montáž a demontáž je samozřejmě v ceně pronájmu párty stanu což u konkurence nebývá součástí!

Opláštění párty stanu je řešeno velmi kvalitním materiálem z polyesterové textilie, která je oboustranně lakována. Pronájem párty stanů realizujeme vždy s bílím opláštěním o gramáži 650 g/m2 z PVC materiálu, který se vyznačuje nehořlavostí, skvělou propustností světla a je 100% nepromokavý. Ochrání vás jak před sluncem, deštěm i silnějším větrem. Všechny instalované plachty lze pohodlně a bezpečně odejmout nebo rozhrnout do stran. Naše stany lze provozovat v meteorologických podmínkách větru maximální síly 18m /sec.,teploty -30° C do + 60° C a výška vodního sloupce deště je max.55mm. PVC plachtovina byla testována na stanovení stupně hořlavosti v akreditované zkušebně - Požárního a  atestačního ústavu Praha, a.s. ve Veselí na Lužnicí - předpis ČSN730862

Všechny naše party stany jsou řádně pojištěny.

Rádi Vám zpracujeme kalkulaci na pronájem párty stanu, která je zcela nezávazná. Využijte naše poptávkové formuláře a zjistíte, že naše ceny nemají konkurenci.

Samozřejmě Vám se vším poradíme proto se na nás neváhejte obrátit.


Pronájem párty stanů, pronájem párty stanu, pronájem párty stanů