Informace o párty stanech

Nabízíme k pronájmu párty stany o rozměru šířky 10 m. Konstrukce našich stanů je klasický modulový systém. Základní modul je párty stan 10x5 m (50m2) na který se napojují další stanová pole vždy po 5 m až do požadované délky, která je téměř neomezená. Jedná se o kvalitní párty stany se sedlovou střechou z duralového čtyřdrážkového profilu 130/70 mm. Tyto parametry zajistí odolnost a stabilitu párty stanu. Do každého stanu instalujeme také zavětrovací tyče, které jsou hlavním bodem pro stabilitu stanu. Další zabezpečovací bod jsou střešní ocelová lana, která podporují také stabilitu a odolnost proti většímu náporu větru.

Středová výška párty stanu je 4,3m boční podjezdová výška je 2,3m spojovací prvky do profilů party stanu jsou ocelové tím zaručujeme bezpečnost stanů.

Montáže párty stanů si vždy zajišťujeme v naší režii jsme profesionálně proškolení. Montáž a demontáž je samozřejmě v ceně pronájmu párty stanu což u konkurence nebývá součástí!

Opláštění párty stanu je řešeno velmi kvalitním materiálem z polyesterové textilie,která je oboustranně lakována. Pronájem párty stanů realizujeme vždy s bílím opláštěním o gramáži 650 g/m2 z PVC materiálu, který se vyznačuje nehořlavostí, skvělou propustností světla a je 100% nepromokavý. Ochrání vás jak před sluncem,deštěm i silnějším větrem. Všechny instalované plachty lze pohodlně a bezpečně odejmout nebo rozhrnout do stran. Naše stany lze provozovat v meteorologických podmínkách větru maximální síly 18m /sec.,teploty -30° C do + 60° C a výška vodního sloupce deště je max.55mm.

Rádi Vám zpracujeme kalkulaci na pronájem párty stanu, která je zcela nezávazná. Využijte naše poptávkové formuláře a zjistíte, že naše ceny nemají konkurenci.

Samozřejmě Vám se vším poradíme proto se na nás neváhejte obrátit.


Pronájem párty stanů, pronájem párty stanu, pronájem párty stanů