Pronajímáme párty stany | Svatební párty stany 

Pronájem párty stanů 

Naše nabídka kvalitních párty stanů je velice rozsáhlá.  Možnost využití je opravdu několik. Pořádáte venkovní svatební hostinu nebo celou svatbu? Neváhejte nás kontaktovat a zastřešení včetně nábytku, baldachýnové výzdoby pro vás rádi zajistíme. 

Pronájem párty stanů je také vhodný pro firemní akce, obecních  hodů, různé kulturní akce.

Naše párty stany jsou vyrobeny z velice kvalitních materiálů a proto jste v našich stanech v bezpečí i při silnějším větru. Pevné profily  jsou  spojené ocelovými  prvky. Další bezpečnostní bod jsou zavětrovací kříže, které stan ještě více zpevní. Stejně tak jako ocelová střešní lana. Bezpečné využití našich stanů je při síle větru min. 72km/h.


Stanové haly 

Pronájem párty stanů nebo- li velkostanů je možný využít i na delší dobu než jen víkendovou sešlost. Pravidelně zajišťujeme párty stany jako dočasné zastřešení prostoru pro uskladnění materiálu nebo zvětšení prodejny, letní výprodeje. 

Pro dlouhodobější pronájem do 3 let není potřeba žádné povolení. Cena se odvíjí od délky pronájmu a místa realizace.  Dlouhodobý pronájem nabízíme již od 1 měsíce.


Párty stany Brno- Praha- Ostrava

Rádi pro vás zajistíme veškerý  nábytek a vybavení party stanu.

Náš inventář je opravdu rozsáhlý - svatební židle, kulaté stoly, ubrusy, hranaté stoly, loketní stolky s ubrusem, řasené skirty. 

K našim stolům nabízíme také ubrusy z velice kvalitních látek. 


Svatební párty stany

Party stany mají mnoho využití, ale nejvíce jim sluší svatební oslavy. Z vašeho oblíbeného místa vytvoříme pohádkovou atmosféru v podobě svatebního party stanu. Ke svatebním party stanům patří podlaha, svatební nábytek jako jsou židle Tiffany, kulaté stoly o průměru 180cm, řasené ubrusy až k zemi, hranaté stoly pro vytvoření svatebního čela. Samozřejmě k hranatým ubrusům máme řasené skirty.  Největší nádheru, ale vytvoří baldachýnová výzdoba. Jedná se o látkovou dekoraci, která zakryje strop i boční stěny stanu.